Caroline Bastiaensen - Voorzitter

Taken:

  • Leiden van de stuurgroepvergaderingen
  • Nieuws meedelen

Contact:

  • caroline.bastiaensen@gmail.com
  • +32 478 72 91 76

Peter Laureyssens - Dirigent

Taken:

  • Partituren schrijven
  • Liederen aanleren
  • Stemtesten afnemen
  • Dirigeren

Contact:

  • peter.laureyssens@gmail.com
  • +32 472 91 07 95

Jytte Brauwers - Leerling-Dirigente, ombudsvrouw en interne & externe communicatie

Taken:

  • Peter helpen bij aanleren nummers
  • Hulp bij uitschrijven nummers
  • Huismuzikant (Gitaar en percussie)
  • Luisterend oor voor de leden zijn
  • Nieuws communiceren naar koorleden en ouders + andere koren

Contact:

  • jytte.brauwers@gmail.com
  • +32 470 61 59 12

Joke Meulemans - Werkgroep-coördinator, Sitebeheer en Sponsoring

Taken:

  • Mensen optrommelen voor werkgroepen en deze op gang zetten
  • De website beheren
  • Sponsors zoeken en beheren
  • Werkgroep Choreografie leiden

Contact:

  • meulemansjoke@gmail.com
  • +32 477 97 79 90

Lisa Hendrickx - Notulist, ombudsvrouw en social media beheer

Taken:

  • Notities nemen bij vergaderingen
  • Luisterend oor zijn voor onze leden
  • Social media zoals onze Facebook- en Instagrampagina beheren

Contact:

  • hendrickx.lisa@hotmail.com
  • +32 488 13 47 36

Lenka Salomez - Financiën

Taken:

  • Beheer van al onze financiën

Contact:

  • lenka.salomez@telenet.be

Tijs De Wit - Subsidies, ledenadministratie en verzekering

Taken:

  • invullen van subsidiedossier en voorstellen aan Fameus
  • Het administreren en verzekeren van (nieuwe) leden

Contact:

  • tijs.dewit@gmail.com

Ward Ulenaers - Materiaalmeester, technische ploeg en koorkar

Taken:

  • Al ons materiaal van onder andere in onze koorkar beheren (kabels, doeken, lichtjes...)
  • Helpende en leidende hand in onze technische ploeg

Contact:

  • ward.ulenaers21@gmail.com

Jana Ulenaers - Vervoer

Taken:

  • Vervoer naar en terug van evenementen op verplaatsing regelen

Contact:

  • jana.ulenaers10@gmail.com

Matty Ulenaers - Algemene ondersteuning

Taken:

  • Algemene ondersteuning

Contact:

  • matty@ulenaers.net

Patricia Lemmen - Algemene ondersteuning

Taken:

  • Algemene ondersteuning

Contact:

  • Patricia232@live.be

Niet van bestuur maar belangrijke helpende handen:

Lise en Marie Mous - kaftenregeling: het maken van nieuwe kaften, uitdelen partituren en volsteken van de hangmappen